Editörden

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Editörden

Değerli Anafikir okurları,

Sitemiz yenilendi. Daha güzel, daha estetik bir sitemiz oldu.

Okuyucumuz Artıyor

Anafikir yayın hayatına başlayalı üç yıl oldu. Bu üç yıl içerisinde okur sayımız sürekli arttı. Yayınlanan yazıların içerikleri birçok sol siteye göre daha “dolu”, makaleler genellikle uzun olmasına karşın okur sayısının istikrarlı bir biçimde artması sevinilecek bir durumdur. Ancak bu gelişmenin yeterli olmadığını düşünüyoruz. Çünkü sitemizi okuyan arkadaşların genellikle bizim çevreden olduğunu düşündüren bir çok neden var. Özellikle genç ve yeni arkadaşlara ulaşma konusunda sorun yaşanmakta. Bu sorunun aşılmasında, yeni okurlar kazanılmasında sitemizi beğenen arkadaşlarımızın çaba sarf etmelerini özellikle rica ediyoruz. Siteyi daha geniş kesimlere doğru yaymaya çalışalım…

Yeni Yazarları Sitemizde Yazmaya Çağırıyoruz

Dünyayı ve Türkiye’yi doğru anlayan; siyasal, ekonomik, toplumsal gelişmelere geniş ufuklu tahliller getiren devrimci araştırmacılara, yazarlara ihtiyacımız var. Özellikle anti-emperyalist, devrimci-yurtsever genç arkadaşların bu siteye sahip çıkarak geliştirmelerini talep ediyoruz.

Siteye Görsel Bir Pencere Açmak İstiyoruz

Sitenin önümüzdeki dönemde video yayını da yapmasını düşünüyoruz. Bu alanlarla ilgilenen arkadaşlarımızın, okuyucularımızın yardımcı olacaklarını sanıyoruz.

Okurlarımızın içerik ve biçimle ilgili eleştiri ve önerilerini de bekliyoruz.

Hepinize teşekkürler ve saygılar.

editorden

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

BENZER YAZILAR

One Response

  1. Sevgili arkadaslar,

    ellerinize emeginize saglik ama bence site eski haliyle daha güzeldi tabii yukaridaki yeni logo haricinde,simdiki logosu cok güzel ama yazilari kopyalayip yapistirma formatinda hatalar olusuyor paylasim konusunda bu yüzden su yazi formatini bari düzeltin.

    Sevgilerle
    Ali Safo Kübali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Fikir