Editörden

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Değerli okurlar,
Sitemizin izlenirliği son zamanlarda eskiye oranla önemli bir artış göstermektedir.

Okurlarımıza fikir vermesi bakımından bazı rakamları aşağıda veriyoruz:
Son 1 yıl (18 Kasım 2012 – 18 Kasım 2013) :
Ziyaretçi sayısı : 41.214 Kişi
Okunan sayfa sayısı : 105.435 sayfa

18 Ekim 2012 – 18 Kasım 2012 (Geçen yıl 1 aylık) :
Ziyaretçi sayısı : 3681 kişi
Okunan sayfa sayısı : 8.415 sayfa

18 Ekim 2013 – 18 Kasım 2013 (Geçen yıla tekabül eden bu yılın son 1 ayı) :
Ziyaretçi sayısı : 5487 Kişi
Okunan sayfa sayısı : 13.280 sayfadır.

***
Sitemizde yayını süren Hakkı Zabçı’nın “Yol Ayrımı” yazısı ile Devrimci mücadeleye etik ve ilkeli bakışın anahtarı verilerek yarınların devrimci çıkışına ufuk açılmaya çalışılmaktadır. Bu yazı dizisine önümüzdeki dönemde de devam edilecektir.
Haluk Başcıl’ın emperyalist siyasanın yönlendirici akıl hocalarının Asya ve Afrika’da ABD hegemonyasının sürdürülmesi için yaptıkları önerileri-yönlendirmeleri etraflı bir şekilde anlattığı yazılarının devamı gelecektir.
Yine Mehmet Ali Yılmaz’ın “Türkiye’nin Gericileşme ya da Demokratikleşme Süreci” isimli yazı dizisi devam edecektir. Bu dizi ile Türkiye’nin yakın geçmişindeki gelişmeleri çarpıtan, bu dönemi liberal ve post modern bakışlar temelinde değerlendirerek yanlış aksettiren anlayışlara karşı bir duruş ortaya konmaya çalışılmaktadır.
Bu arada Levent Yakış’ın “Mahir’in Meramı ve Kelamı” ismiyle yeni bir yazı hazırlamakta olduğunu da duyuralım. Bitmesi biraz zaman alacak olan bu önemli yazıyı ilgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz.
Değerli okurlar,
M. Tanju Akad’ın en kısa zamanda yapmaya başlayacağı bir çalışmadan da haber verelim. Tanju Hocamız bugüne kadar yaptığı gibi Anafikir’de yazmayı sürdürürken; bundan böyle Ekonomi üzerine de yazılar yazacak. “Ekonomi 101” başlığı altında yayınlanacak olan bu yazılar için ayrı bir köşe ayıracağız.
Anafikir yazarları olarak siz değerli okurlarımızdan bir talebimiz var: Sitenin okunurluğunun yükseltmesi için lütfen çaba harcayalım.
Hepinize selam ve sevgiler…

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Fikir